Medycyna estetyczna

KOREKTA ZMARSZCZEK MIMICZNYCH,
KURACJE ROZJAŚNIAJĄCE, WYPEŁNIANIE

KOREKTA ZMARSZCZEK MIMICZNYCH (botox)

Zabieg polega na wstrzyknięciu toksyny botulinowej w mięśnie twarzy, powodując blokadę odbieranych przez nie impulsów nerwowych. Efektem jest rozluźnienie napięcia mięśni i likwidacja zmarszczek. W ciągu kilku dni po zabiegu widoczne jest wygładzenie zmarszczek, lecz na ostateczny efekt trzeba poczekać około 2 tygodni. Efekt ten utrzyma się przez około 4 - 6 miesięcy. Po kolejnych zabiegach efekty mogą utrzymać się dłużej. Wskazania – wygładzenie zmarszczek mimicznych twarzy.

Zabiegi wykonywane:

Kraków
Kielce

KURACJE ROZJAŚNIAJĄCE/wybielające Cosmelan® (twarz/dekolt/ręce)

Kuracja wybielająca stosowana z powodzeniem przy eliminacji plam barwnikowych o podłożu hormonalnym. Składa się z dwóch części: pierwsza polega na wykonaniu zabiegu złuszczająco-wybielającego przez dermatologa, druga - na stosowaniu zalecanej procedury w domu. Wizyty kontrolne odbywają się w 8, 15 i 30 dniu po rozpoczęciu kuracji. Kuracja może być stosowana u pacjentów z każdym fototypem skóry, o każdej porze roku. Wskazania -melazma, przebarwienia posłoneczne, przebarwienia pozapalne, cera łojotokowa, nadmierne poszerzenie porów.

Zabiegi wykonywane:

Kraków
Kielce
 

WYPEŁNIANIE zmarszczek kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy jest naturalną substancją występującą w skórze, która utrzymuje wodę w tkankach. Wraz z wiekiem zmniejsza się jego ilość i  jakość, powodując wiotczenie skóry. Kwas hialuronowy jest całkowicie wchłanialny, wygładzenie zmarszczek widoczne jest od razu po zabiegu. Efekt utrzymuje się średnio 7-12 miesięcy w zależności od wieku, rodzaju skóry i trybu życia. Wskazania – korekcja fałdów nosowo-wargowych, zmarszczek wokół oczu,” lwiej” zmarszczki, wypełnienie czerwieni wargowej.

Zabiegi wykonywane:

Kraków
Kielce