Masaże

MASAŻ CIEPŁYMI ŚWIECAMI, MASAŻ DOTYK CIEPŁA,
MASAŻ ARGAN BODY MASSAGE

MASAŻ CIEPŁYMI ŚWIECAMI

Zabieg wykorzystuje dobroczynne ciepło świec do masażu. Magiczny rytuał z użyciem wosku, który po zapaleniu świecy zamienia się w ciepły aromatyczny olej nie tylko dodaje energii ale również wprowadza w stan głębokiego relaksu. Niepowtarzalny zapach świecy sprawia, że masaż staje się wyjątkowym przeżyciem. Świece do masażu zawierają masło sojowe, masło Shea, olej jojoba, witaminę E oraz olejki eteryczne. Podgrzane, idealnie rozprowadzają się na skórze, efektywnie odżywiając ją i wygładzając. Ciało zostaje rozpieszczone bogactwem witamin oraz składników regenerujących. Skóra staje się cudownie miękka i idealnie gładka.

 

Zabiegi wykonywane:
Kielce
Kraków
Starachowice

MASAŻ DOTYK CIEPŁA

Stres, długotrwała praca w pozycji siedzącej są przyczyną wzrastającego napięcia i umiejscowienia się bólu w okolicy obręczy szyjno-karkowej oraz pleców. Odpowiedni masaż przyniesie ulgę i przywróci sprawność ruchową odcinka szyjnego kręgosłupa. Zabieg polega na wprowadzeniu w stanu relaksu oraz rozluźnieniu masowanych mięśni za pomocą gorącego ręcznika muskającego ciało. Następnie wykonywany jest tradycyjny masaż.

 

Zabiegi wykonywane:
Kielce
Kraków

MASAŻ ARGAN BODY MASSAGE

Zabieg z użyciem ciepłych kompresów oraz specjalnego preparatu, który po podgrzaniu zamienia się w aromatyczny ciepły olej. Zabieg głęboko relaksuje oraz dostarcza niezwykłych doznań. Masaż w naturalny sposób pobudza skórę do regeneracji, wzmacnia odżywienie i dotlenienie oraz zmniejsza obrzęki. Eliminuje napięcie mięśni, łagodzi stres i napięcie. Składniki aktywne zawarte w oleju do masażu odżywiają i regenerują, wygładzają, nawilżają oraz uzupełniają niedobory w skórze.

 

Zabiegi wykonywane:

Kraków
Starachowice